Mars Trafik, İsg Ve Yol Çizgi Uygulamaları, Fabrika İsg Yaya ve Forklift Yolu Çizgi Uygulamaları, Üretim Alanlarında Beton Zemin Boyama Uygulamaları, Otopark Boyama Çizgi ve Yönlendirme Uygulamaları, Araç Yolu Yatay Boya Yönlendirme Uygulamaları, 

Spor Saha Zemin Boyama ve Çizgi Uygulamaları, Bisiklet ve Koşu Yolu Sınır Çizgi ve Yönlendirme Uygulamaları, Bordür-Kolon-Duvar Boyama ve Tarama Uygulamaları, Okul Oyun ve Parkur Alan Boyama Çizgi Uygulamaları, Kgm Standartı Çift Kompenantlı Boya Uygulamaları, 

Kurum ve Sosyal Alanlarda Engelli Araç Park Alanı Boya ve Yönl. Uyg, Endüstriyel Zemin Uygulamaları, Beton Zemin Tam Parlatma Renklendirme Uygulaması, Beton Zemin Yarı Parlak Uygulama, Mermer-Fayans-Granit Temizlik Silim Parlatma Uygulamaları, Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması,

Keşif Formu
whatsapp

Beton Zemin Tam Parlatma Renklendirme Uygulaması

Ürün Kategorileri

Beton Zemin Tam Parlatma Renklendirme Uygulaması

Beton zemin tam parlatma ve renklendirme uygulamaları, endüstriyel alanlardan ticari mekanlara kadar geniş bir yelpazede kullanılan estetik ve dayanıklı bir zemin kaplama çözümüdür. Bu uygulamalar, önce beton zeminin yüzeyini düzgünleştirmek, ardından özel cilalar ve renklendirme malzemeleri ile zemini parlatmak suretiyle gerçekleşir. Beton zemin tam parlatma işlemi, zeminin doğal görünümünü vurgulayarak modern ve şık bir estetik sağlar.

GLOSSLİTYUM15

Mat zemin sistemidir. Parlaklık ölçerdeki derecesi 15 olmalıdır. Zemin betonuna tozumaz özellik kazandırır. Zemin betonunun yüzeyine %59’a kadar aşınma dayanımı kazandırır.

GLOSSLİTYUM30

Saten parlak zemin sistemidir. Parlaklık ölçerdeki derecesi 30 olmalıdır. Zemin betonlarına kaymazlık, tozumazlık ve aşınmazlık özellik kazandırır. Zemin betonunun yüzeyine %100’den fazla aşınma dayanımı kazandırır.

GLOSSLİTYUM60

Yarı parlak zemin sistemidir. Parlaklık ölçerdeki derecesi 60 olmalıdır. Zemin betonlarına kaymazlık, tozumazlık ve aşınmazlık özellik kazandırır. Zemin betonunun yüzeyine %250’den fazla aşınma dayanımı kazandırır.

GLOSSLİTYUM80

Tam parlak zemin sistemidir. Parlaklık ölçerdeki derecesi 80 olmalıdır. Zemin betonlarına kaymazlık, tozumazlık,parlaklık ve aşınmazlık özelliği kazandırır. Zemin betonunun yüzeyine %500’den fazla aşınma dayanımı kazandırır.

GLOSSLİTYUM80: RENKLİ

Tam parlak renkli zemin sistemidir. Parlaklık ölçerdeki derecesi 80 olmalıdır. Zemin betonunun yüzeyine %500’den fazla aşınma dayanımı kazandırır. Lityum esaslı kimyasal boya uygulanarak betona kalıcı renk uygulanır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

HADİ KONUŞALIM

info@marstrafik.com

+90 532 172 27 60

BİZİ ZİYARET ET

Şemikler Mah. 3102. Sk. No:19/A Merkezefendi / Denizli